Bitkisel Kök Hücre Tedavisi| Güzellik | kuaför
Telefon : 0 232 365 72 22
  • Pazartesi-Cuma: 9:00 - 20:00
  • Cumartesi: 10:00-16:00
  • Pazar: Kapalı

Bitkisel Kök Hücre Tedavisi

Bitkisel Kök Hücre Tedavisi

Bİtkİsel Kök Hücre Tedavİsİ

Kök hücre bütün çok hücreli canlıların doku ve organlarını oluşturan aynı zamanda kök hücre üretmek için bölünerek kendini yenileyen ana hücre türleridir. Günümüzde ise cilt gençleştirme tedavisinde kullanılan etkili bir yöntemdir.

Bitki kök hücreleri insan kök hücreleriyle benzer özellikler taşır ve bunlardan edilen özler insan kök hücreleri için önemli besin kaynağıdır. İnsan kök hücreleri bitki kök hücreleri özleriyle yenilenme gücünü koruyarak canlılığını arttırır.

Cilt 20’li yaşlardan sonra yenilenme hızının azalmasıyla yaşlılık belirtileri göstermektedir ayrıca genetik yapımız, çevresel faktörler, beslenme tarzımız, güneş ışınları gibi faktörler cilt yaşlanmasının hızında etkilidir.

Cildin yaşlanması karşısında bazı bilinen tedavi yöntemleri sarkmış cildi gerebiliyor, asabiliyor veya boşalan dokuyu doldurabiliyor fakat bunlar gerçek bir çözüm sunmayarak sadece görüntüde değişiklikler sağlayabiliyor. Bitkisel kök hücre tedavisi bir gençlik aşısı gibi etki göstererek cildin yapısına katkı sağlar ciltte gençleşmeyi gerçekleştirir ve bitkisel kök hücre tedavisi cildi yaşlanma belirtileri göstermeye başlayan herkese uygulanabilir.

Firmamızda ağırlıklı olarak hücre hasarını tamir etmek için serbest radikallere karşı korumak, cilt kırışıklıklarını azaltmak, daha parlak ve sıkı bir cilt elde etmek için bitkisel kök hücre teknolojisi uygulanmaktadır.

Paylaş:
üst