Telefon : 0 232 365 72 22
  • Pazartesi-Cuma: 9:00 - 20:00
  • Cumartesi: 10:00-16:00
  • Pazar: Kapalı

Hizmerler

CİLT BAKIMI

CİLT BAKIMI

Cildimizde oluşan yaşlılık kırışıklarını yavaşlatmak, akneleri, siyah noktaları gibi istenmeyen oluşumları engellemek doğru beslenme ve bakım ile sağlanır.
Yanlış beslenme alışkanlıkları, mevsim geçişleri, serbest radikaller ( dış etkenler ) ve stres cildi etkilemekte ve istenmeyen cilt problemleri oluşturmaktadır. Ayrıca cilt 28 günde bir kendini yenilemektedir ve cilt bu yenilenme sırasında ölü hücreleri cilt yüzeyine iterek ciltte leke oluşumları ortaya çıkarmakta ve cilt yüzeyinin mat ve cansız görünmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden cilde nefes aldırmak, canlı görünmesini sağlamak, leke oluşumlarını engellemek ve yaşlılık başlangıcından itibaren cilt bakımı yapılmasını önerilir.
Cilt bakımında doğru cilt analizi önemlidir çünkü normal, yağlı, karma, kuru ve hassas olmak üzere 5 farklı cilt tipi vardır. Her bir cilt tipi için ve her farklı leke oluşumları için cilt bakımı uygulaması farklılık göstermektedir. Bu yüzden uzman bir estetisyene başvurmanız cildinize uygun bakımın yapılmasında ve doğru devam ürünün tavsiye edilmesini sağlayacaktır.

üst