Telefon : 0 232 365 72 22
  • Pazartesi-Cuma: 9:00 - 20:00
  • Cumartesi: 10:00-16:00
  • Pazar: Kapalı

Hizmetler

Gençlik Kalemi

Gençlİk Kalemİ

Anti Aging
e Dermastamp ile anti aging bakımlar çift yönde etki eder.
1. Etki: Mikro iğneleme işlemi sırasında cilde uygulanan özel formüllerin mezoterapi benzeri bir teknikle cilt altına kolayca iletilmesidir. Bu yol ile yüksek miktarda aktif bileşen cildin alt katmanlarına ulaşarak cildi canlandırır ve yeniden yapılandırır.
2. Etki: Mikro İğneleme sırasında cildin bağışıklık sistemi, durumu kontrol etmek adına savunmaya geçer. Bu savunma sonucu cilt hücreleri sağlıklı ve hızlı bir şekilde çoğalmaya başlar. Bu şekilde yeniden yapılanan ciltte doğal anti aging gelişim sağlanmış olur.

Göz Çevresi Problemleri
Göz çevresi kırışıklığı erken yaşlardan itibaren rahatsız edici bir durumdur. Çoğu zaman gözaltı torbaları ve morluklar da bu duruma eşlik eder. e Dermstamp ile açılan mikro kanallar özel formüllerin göz çevresi gibi hassas bir bölgeye nazikçe ulaşmasını sağlar. Bu bileşenleri mikro kanallar ile hedef bölgeye hızlıca iletmek, göz çevresi ve kazayağı çizgilerini belirgin bir şekilde azaltırken, gözaltı morlukları ve torbaları üzerinde de etkin sonuçlar yaratabilir.

Akne Skarı
Akne skarları, derin bir akne lezyonunda kaybedilen hücreler ve iyileşme sırasında yanlış oluşan bağ dokusu ile kendini gösterir. e Dermastamp’in özel uygulama teknikleriyle, oluşan bu bağ dokusu yumuşayarak skar çukuru serbestleşir. Eş zamanlı mikro iğnelemenin uyardığı yeni hücre oluşumları skar bölgesini bir miktar doldurarak görünümünü düzeltir.

Hiperpigmentasyon
Pigmentasyon bozuklukları derinin alt katmanı olan bazal tabakada başlar. Bu tabakada bulunan, pigment üretiminden sorumlu melanositleri baskılayacak aktif bileşenlerin e Dermastamp uygulaması ile hızlı bir şekilde hedefe ulaşımı sağlanır. e Dermastamp’in cilt yenileme ve yeniden yapılandırma özelliği ile pigment hasarlı hücreler ciltten atılacağı için, cilt kısa sürede daha homojen ve sağlıklıbir görünüme kavuşacaktır.

Selülit
Çokça sebepten kaynaklanan ve kişiye göre oluşum farklılıkları gösteren selülitler, yağdan zengin bölgelerin cilt dokusunda kendini gösterir. Mezoterapiye benzeyen bu uygulama, mezoterapiye göre çok daha acısızdır. Cilt yüzeyinde 1cm2’lik birim alanda, 250 ile 400 arası mikro kanal açtığı için, homojen ve etkin bir uygulama sağlar. Selülitli bölgelerdeki yağ dokusuna, e Dermastamp ile açılmış mikro kanallardan yağ yakımını, toksin atımını ve dolaşımı hızlandırıcı içerikler iletilir. Bu yöntemle yağ hücrelerine ulaşmak yan etkisiz, kolay ve hızlıdır.

Yara ve Yanık İzi Tedavisi
Yara ve yanık izleri, hücresel kayıp ve olumsuz gelişen iyileşme dokusu ile kendini gösterir. e Dermastamp ile yapılan mikro iğneleme, olumsuz gelişen iyileşme dokusunu düzenlerken, sağlıklı ve taze hücre gelişimine de katkıda bulunarak cilt görünümünün düzenlemesini sağlar. Yeni hücrelerin gelişiminde ihtiyaç duyulan büyüme faktörleri ve kök hücre ekstreleri ile desteklenen tedaviler daha hızlı ve olumu sonuçlar geliştirmeye yardımcı olur.

Saç Kaybı
Saç köklerine problem giderici aktif bileşenleri iletmenin esas olduğu saçlı deri tedavilerinde, e Dermastamp hızlı ve acısız uygulama sağlar. Hedef içerikleri istenen bölgeye ulaştırmasının yanı sıra, iğneleme işlemine derinin verdiği olumlu iyileşme tepkisi ile de saç gelişimi hızlanır. Klinik düzeyde herhangi bir ilaç kullanmadan yapılan uygulamaların bile tek başına saç gelişimine olumlu etki ettiği bilinmektedir.

Cilt Çatlakları (Sitria)
Cilt çatlakları sağlıklı cilt dokusunun değişik sebeplerle yeterince esneyemediği durumlardaki cilt kaybından oluşur. Çatlakların bulunduğu alanlarda cilt hücreleri ve bağ dokusu hasarlı ve yetersizdir. Mikro iğneleme ile uyarılan bu bölgelerde bağışıklık sistemi yeni cilt hücrelerinin oluşumunu tetikler. Dermiste bulunan ve elastin fibrillerin sentezinden sorumlu fibroblast hücrelerin aynı şekilde daha fazla üretim yapmaları ile cildin görünümünde iyileşme sağlanır.

Paylaş:
üst