Telefon : 0 232 365 72 22
  • Pazartesi-Cuma: 9:00 - 20:00
  • Cumartesi: 10:00-16:00
  • Pazar: Kapalı

Hizmetler

ENDERMOLOGIE

ENDERMOLOGIE

30 yılı aşkın uzmanlık ve bilimsel araştırma sonrasında LPG®, tüm bu doğal mekanizmaları tek bir tedavide kontrol etmek üzere yeni bir patent oluşturmuştur.
Patentli LPG® tedavisi başlıkları, hücrelere sinyaller gönderir ve bu işlem de inanılmaz sonuçlar ortaya koyar:

Yüz için
Gerçek bir cilt egzersizi gibi hareket eden motorize flaplar temel canlandırıcı maddelerin doğal sentezini uyandırır. Ardından bu hücre uyarımı fibroblastların (canlandırıcı hücreler) cildimizde doğal olarak varolan kolajen (sıkılık), elastin (yumuşaklık) ve hiyalüronik asit (hacim ve hidrasyon) üretimlerini arttırmaya yardımcı olur.

Vücut için
İnatçı bölgesel yağın yakılmasına ve cildin kalitesi (sıkılık, selülüt görünümü) üzerinde eş zamanlı işlem gerçekleştiren yeni patent (Sıralı emme ile bir araya getirilmiş silindir ve motorize flap), vücut için olan teknolojinin doğrudan hipodermisimizde (incelme hücreleri) mevcut olan depo yağ hücreleri ve dermisimizde (canlandırıcı hücreler) mevcut olan fibroblastlar üzerinde harekete geçer. İncelme mi yoksa sıkılaşma mı ikilemine bir son veren 360°’lik bir tedavi.
Sağlıkları söz konusu olduğunda talepkar olan güzellik bilincine sahip erkekler ve kadınlar için kullanılabilir teknoloji harikası cihazlar üretmiştir. Bu sağlıklı yaşam şekli ile tamamen uyum içinde dengeli bir beslenme veya düzenli egzersiz etkinlikleri ile aynı nedenlerle endermologie® bakımlarının alınması önerilir. Hücrelere gönderilen uyaran, potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak adına « yardımcı el » olarak işlem görür. Endermologie®‘yi yaşam şeklinizin bir parçası yapmak, vücudunuzu ve yüzünüzü zamanın yıkımından korumayı amaçlayan akıllı, sorumlu, sağlıklı bir yaşam şekli seçmek anlamına gelir.

Paylaş:
üst