Telefon : 0 232 365 72 22
  • Pazartesi-Cuma: 9:00 - 20:00
  • Cumartesi: 10:00-16:00
  • Pazar: Kapalı

Hizmetler

LPG INTEGRAL

LPG INTEGRAL

Vücut ve Yüz Bakımı
Terapotik ve estetik bakımlarda en son teknoloji
LPG INTEGRAL yaşamın her anında yaşlanmaya karşı hızlı doğal ve etkili tekniktir.
Sağlık programlarının aşamaları olan hücresel aktiveleri gerçekleştirir.
• SELÜLiT’DE LPG UYGULAMALARI
• HAMİLELİK ÖNCESİ VE SONRASI LPG UYGULAMALARI
• DOKU YAŞALANMASINDA LPG UYGULAMALARI
• SKAR DOKU
• KAS AĞRILARI VE GERGİNLİĞİ
• BAĞ DOKUSU VE TERAPİ- LPG
• BAĞ DOKUSU VE GÜZELLİK LPG
• BAĞ DOKUSU VE ZİNDELİK –LPG
• BAĞ DOKUSU VE SPOR – LPG

SELÜLiT’DE LPG UYGULAMALARI
Bağ dokusu bölümlerini sirkülasyonu ve yağ hücrelerini eş zamanlı olarak uyarır, bundan dolayı yağ depolanmasını önler, cildi pürüzsüzleştirir, sirkülasyonu arttırır. Ağrı olmadan ve başka bir efor gerektirmeden cilt kendi kendini düzeltir. Bütün selülit formlarında çok hızlı ve etkili çalışma olanağı sunar.
-Ağrılı selülit, dokunulduğunda ağrı verir veya aşırı konjeste olmuştur.
-Kompakt, vibroz selülit.
-Aşırı sıvı birikimiyle birlikte selülit ‘’yumuşak selülit’’ olarak bilinir.
-Yerleşik selülit, hamilelik sonrası veya cildin gevşemesini takiben.

HAMİLELİK ÖNCESİ VE SONRASI LPG UYGULAMALARI
Kadında genetik olarak yağ depolamaya programlı vücudun şekli, kontur ve ağırlığının değiştiği hamilelik dönemi sonrasında, integral sayesinde, dokular eliminasyon ve sirkülasyon yeteneklerin, yeniden kazandırır ve vücut çok çabuk eski formuna kavuşur. Bu program ‘’taze anne’’ nin en çok gereksindirdiği hissine katkıda bulunan gerçek bir kürdür.
-Hamilelik sürecinde oluşan selülit,
-Özellikle göbek ve kalçalarda düşen gevşeklik ve çatlaklar.
-Sezeryan izlerinin ve oluşabilecek, fibroz bariyerlerinin önlenmesi
-Genel olarak hamilelik sürecinde oluşan tüm figür kusurlarında çok hızlı ve etkili çalışma olanağı sunar.

DOKU YAŞALANMASINDA LPG UYGULAMALARI
Hava kirliliği, aşırı güneş ışıması dengesiz diyetler dokuların erken yaşlanmasına ve hücresel aktivitelerin yavaşlamasına neden olur. Cilt kaslar ve sirkülasyon eskisi kadar aktive olamadığından yaşlanırlar.
-Venöz ve lezfotik sirkülasyonu uyarır
-Fibroblastları harekete geçirerek, daha fazla kolejen üretmelerine neden olur.
-Yağ dokularını uyararak, skar oluşumunu yağ depolamayı sınırlandırır.
-Oksijen ve besin oluşumunun iyileştirilmesi için fibroz bariyerleri emilime eder.
LPG INTEGRAL yaşamın her anında yaşlanmaya karşı hızlı doğal ve etkili tekniktir.
Sağlık programlarının aşamaları olan hücresel aktiveleri gerçekleştirir.

SKAR DOKU
Cerrahi müdahale, travma ve yanıklar cildde çirkin görünümüne ve hareket kısıtlığına neden olan Skar dokular oluştururlar. Bu izler kan sirkülasyonunu ve hücreler arası değişimi engeller ve genelliklede doku yapışmalarını başlatırlar. Eklem hareketlerini sınırlandırabilir bazen çevresinde yağ birikebilir ve sıklıkla ağrıya neden olurlar. LPG INTEGRAL hem skar hemde çevre dokuların üzerine tatbik edilerek oluşabilecek fibrozların mobilasyonunda ciddi bir müdahale gerçekleştirir. Cildi zedelemeden toparlayarak hızlı ve özgürce yapışması yerine travmaya neden olmaksızın harekete geçirerek, ağrıları azaltır ve doku mobilasyonuna yardımcı olur
-Şişkin ve konjeste bir karına neden olan sezeryan skarlarda
-Özellikle kötü vücut hareketini engelleyen doku nakli dahil yanık izleri.
-Derideki küçük sinirlerin iritasyonunu ve kompresyonunu nedeni ile ağrıya yol açan bütün skarlar.
-Hala enflamosyon izi gösteren yeni skarlar üzerinde etkilidir.
LPG INTEGRAL fibroz ve skar doku üzerinde natürel olarak etki eder, agresif bir teknik değildir. Yeni veya yıllar öncesinde oluşmuş skar dokularun fibroz bariyerlerini kaldırmaya yardımcı yeni bir cerrahi müdahaleye başvurulmaksızın uygulanabilen en doğal metod dur.

KAS AĞRILARI VE GERGİNLİĞİ
Kaslar kasılım yapabilen ve vücudun eklemlerini harekete geçirebilen uzuvlarımızı ve omurgamızı stabil tutabilen çok özel dokulardan oluşmuştur. Aynı zamanda derimizin bir bölümünü meydana getiren bağ dokusuna benzer fibroz dokularla çevrilmiş yada ayrılmıştır. Kasları iskelete bağlayan tendomlar da bağ dokusundan oluşmaktadır. Bu nedenle bu dokuyu her harekete geçiren esneten mekanize eden bir tekniğin yararlı etkileri kaslarda derinlemesine hissedilir.
LPG Kaslara güç ve esneklik kazandırılmasını kolaylaştırır ve hızlandırır.

BAĞ DOKUSU VE TERAPİ- LPG
İnsanoğlu hastalıkları iyileştirmek ,ağrıları gidermek ve yaşam kalitesini artırmak için en etkili modelleri aramaya uğraşır. Günümüzde koruyucu tıp sağlık alanında gittikçe artan , önemli bir rol üstlenmektedir. Bağ dokusu uyarımı üzerine yeni bakım metodları bulunmaktadır. Endermoterapi hem bakımda hemde korumada önemli bir hizmet sunar. Bağ dokusu sağlığa fizyolojik yaşam desteği sağlar. LPG ile takviye edilen bakım bu dokuların optimum sağlığı için doğal rehabilitasyon sürecine yardımcı olur. Bir diyagnas yapıldıktan sonra, arzulanan hedefe en uygun modül seçilerek programına hızlı bir şekilde başlanabilir. Problem çok daha karmaşık olduğunda, cildin aralıklı vakumlanmasından dogan ek uyarım kullanılarak ardışık ( dönüş hızı ve frekansı tanımlar) aplikasyon uygulanabilir. Hazır program içerir, ancak hedef doku ve bakımın gelişimine göre özel bir program tasarlanabilir.

BAĞ DOKUSU VE GÜZELLİK LPG
LPG Selülit olarak adlandırılan portakal kabuğu görünümü gibi hormonel değişimlerin neden olabileceği durumlara müdahale etmede mükemmel bir cihazdır.
Cihazın uygulama başlığı, kan akışını arttıran, sıvıların elimine edilmesine yardımcı olan ve bu bölgede cildi daha pürüzsüz ve vücudu daha güzel bir forma kavuşturan çeşitli programlar kullanarak doğrudan cilde tatbik edilir.
-LPG Cihazının terapatik masaj sisteminin DOMS, kas spazmları, minör ağrı ve sızılar, lokal kan sirkülasyonunun geçici olarak artırılması, selülit görünümünün geçici olarak düzeltilmesi selülitli bölgelerin çevresel metrik beden ölçülerinin iyileştirilmesi FDA tarafından onaylanmıştır.

BAĞ DOKUSU VE ZİNDELİK –LPG
Stres hayatımızın bir parçasıdır. Yaşa bağlı olmaksızın bedelini vücudumuz öder. LPG Bağ dokusunun pastür hareket irenaj ve eleminasyon oksijenasyon ve vaskülarisyon üzerinde temel fonksiyonları desteklemek için tasarlanan, bağ dokusu genel uyarımını gerçekleştirir.
Seçilen uygun LPG Uzmanının sakinleştirici konfor verici ve rahatlatıcı hisler yaratan özel mobilekasyon tekniklerinin tatbik edilmesine olanak sağlar. Bu işlem stresin azalmasına ve zindelik kazanılmasına yol açar. Canlılığımızı sürdürebilmek için daha sağlıklı bir yaşam modeline adapte olmak zorundayız. Bu günlük bir süreçte sağlıklı olma stratejisi belirlemek için bugünden başka zaman yoktur. Daha zinde kalma, daha keyifli yaşlanma ve sağlıklı olma çabalarında LPG çok geniş yararlara sahip bakım programlarıyla katkıda bulunur.

BAĞ DOKUSU VE SPOR Ğ- LPG
Atletler mükemmelliğe ulaşmaya çalışırlar. Hedefleri zaman kazanmaya odaklanır, en üst performansa erişmek ve zafer kazanmak, için çok ağır egzersizler yaparak vücutlarını kendi sınırlarının çok ötesine zorlarlar. LPG, performansın ve sakatlıktan kurtulmanın her aşamasında destekler. Saptanan ve uyarlanan terapi bölgede artan sirkülasyon ve ani pozitif tepkinin etkisi ile doğrudan kaslara ve çevre dokulara gönderilir. Terapiler performansı arttırır ve kas ağrılarını azaltır. LPG atletlerin azam potansiyel performanslarına ulaşmalarına olanak sağlar.

Paylaş:
üst