Telefon : 0 232 365 72 22
  • Pazartesi-Cuma: 9:00 - 20:00
  • Cumartesi: 10:00-16:00
  • Pazar: Kapalı

Hizmetler

KAŞ ŞEKİLLENDİRME

KAŞ ŞEKİLLENDİRME

Yüz ifademizin ve bakışlarımızın mimarı olan kaşlarımız yüz güzelliğimizin en önemli unsurlarından biridir. Bu yüzden kaş şekillendirme ve boyanmasının uzman kişiler tarafından yapılması istenilen sonuca götürecektir.

Uzman kişilerce şekillendirilen kaş doğal formu korunarak kaş kemiği ile hizalandırılır böylece düşük göz kapağı görüntüsünden uzaklaştırılır. Ayrıca doğal ve estetik görünüm elde etmek için göz irisinin bittiği yerden kaş kavisi verilir. Kaşın kalınlık ölçüsü ise kaş ile saç çizgisi ve kaş ile göz kapağı arasındaki mesafeler dikkate alınarak kararlaştırılır.

Kaş boyama yaygın olarak renklendirilen saçlar ile kaşlar arasındaki renk uyumunu sağlamak amacıyla yapılmasının yanı sıra seyrek ve çok açık renkte olan kaşları belirgenleştirmek içinde uygulanır. Kaş boyama işleminin altın kuralı uygulanan renk tonunun saç renginden veya özellikle röfleli saçlarda saç diplerinde iki ton açık olarak uygulanmasıdır. Kaş boyası 15 ila 30 gün arasında doğal rengine dönmektedir ve bu süre içerisinde kaşın tekrar boyanmasında sakınca yoktur.

Paylaş:
üst