Telefon : 0 232 365 72 22
  • Pazartesi-Cuma: 9:00 - 20:00
  • Cumartesi: 10:00-16:00
  • Pazar: Kapalı

Hizmetler

LEKE BAKIM

LEKE BAKIM

Cilt lekeleri hem erkekler hem kadınlar için yaygın görülen bir cilt rahatsızlığıdır. Bu lekeler ciltten daha koyu veya açık olabilir. Güneş ışınları, hormonal değişiklikler, gebelik, genetik faktörler, yanlış kullanılan kozmetik ürünler ve bunlar gibi faktörler ciltte leke oluşumunu tetiklemektedir.

Leke bakımında cildimizi ölü hücre tabakalarından uzaklaştırmak için AHA grubunu oluşturan meyve asitlerinden elde edilen keratolitiklerden faydalanılmaktadır. Doğal olarak şeker kamışından elde edilen glikolik asit (AHA) cilde daha derin ve hızlı işlemesi nedeniyle cildi yeniler, pürüzsüz ve yumuşak cilt yapısı oluşturur. Akne veya sivilce mücadelede en etkili keratolitik olarak kullanılan salisilik asittir.

Cildin durumuna göre uygulanan glikolik veya salisilik asitlerle cilde üst düzeyde nem kazandırılarak ciltteki renk farklılıklarını azaltmak, lekelerden, akne ve komedonlardan arındırmak hedeflenir. Bunun yanı sıra yaşlanma sürecinde ve aşırı kilo kayıplarında gözüken elastikiyet kaybı bu bakımlarla yeniden kazandırılır.

Accurett

Et beni, çiller, yaşlılık lekeleri, milia ve siğillere karşı hızlı, etkili, güvenli bir uygulamadır. Bu uygulamada hücreler arası sıvı dondurularak istenmeyen sağlıksız cilt tabakasını kabuklaştırılır ve yaklaşık 15 gün içerisinde bu kabuk düşer ve altından yeni cilt yüzeyinin oluşmasıyla leke yok edilir.

Her ne kadar bakım süresi uygulama yerine, bölgenin büyüklüğüne ve leke sayısına göre değişse de saniyeler içinde uygulanır ve enfeksiyon riski taşımaz.

Sağlıklı hücreye zarar vermez ve donma soğukluğunun analjezik etkisi ile ağrısız bir uygulamadır. Hem CE hem de FDA onaylıdır.

Paylaş:
üst