Telefon : 0 232 365 72 22
  • Pazartesi-Cuma: 9:00 - 20:00
  • Cumartesi: 10:00-16:00
  • Pazar: Kapalı

Hizmetler

Plasenta Bakım

Plasenta Bakım

Hyalüronik asit, beta glukan, machihyun özü, fruktan, kollajen maddeleri ve bitkisel plasenta proteinleri ile güçlendirilmiş özel cilt bakım ve onarım uygulamasıdır. Yüz bölgesine uygulanan bu bakım her cilt tipine uyumlu geliştirilmiş olmasıyla kişiye özel kalıcı ve etkili fayda sağlamaktadır. Cildin ihtiyacı olan doğal yenilenme sürecini hızlandırarak doğal bir çözüm sunar.

Cildin vitamin ve mineral ihtiyacını, hücre yenilenmesini, kırışıklıkların azaltılmasını, cilde nem kazandırılmasını, leke ve siyah noktalardan arınmasını, akne aktivitesinin azaltılmasını, antioksidan etki ve angi aging sağlayacak düzeyde geliştirilmiştir.

Cilde olağanüstü nem kazandırarak ultraviyole ışınlarına maruz kalan pürüzlü ve normal cildi yumuşak ve nemli bir hale getirir, cildi lekelerle beraber birçok istenmeyen kusurlardan arındırır ve zararlı dış faktörlere karşı cildi güçlendirerek korur aynı zamanda ışıltılı ve berrak bir görünüm kazandırır.

Günümüzde yaygın olarak koyun plasentası kullanılmasına rağmen merkezimizde ağırlıklı olarak ferahlatıcı ve rahatlatıcı etkisi yüksek olan bitkisel plasenta kullanılmaktadır.

Paylaş:
üst