Telefon : 0 232 365 72 22
  • Pazartesi-Cuma: 9:00 - 20:00
  • Cumartesi: 10:00-16:00
  • Pazar: Kapalı

Hizmetler

SAÇ BAKIMI VE KERATİN YÜKLEME

SAÇ BAKIMI VE KERATİN YÜKLEME (BREZİLYA FÖNÜ)

Yıllardır uygulanan saçları uzun süreli düzleştirme işlemine brezilya fönü denmektedir. Ancak eski tip ve maliyeti düşürmek amacıyla kullanılan kimyasal ürünler saçlara ve cilde zarar vermekteydi. Geliştirilmiş keratin bazlı ürünler bu zararları ortadan kaldırmakta aksine saça bakım yaparak bu düzleştirme işlemini sağlıklı olarak gerçekleştirmektedir.

Usta kuaförler tarafından uygulanan brezilya fönü güncel adıyla keratin yükleme işlemi tüm tip saçlarda başarı sonuçlar vermekte ve önerilen ürünlerin kullanılması durumunda saçların daha uzun süre düz kalmasını sağlamaktadır.

Brezilya fönü keratin yükleme, fön çekme ve presleme işlemleri ile 2 ila 4 saat arası sürmektedir. Ardından 48 saat sonra kendi şampuanı ile yıkanıp saçın durumuna göre sonlandırma işlemleri yapıldıktan sonra ortalama 6 ay boyunca düzleştirilmiş ve bakımlı olarak kullanılır.

Bir amino asit zinciri olan keratin molekülleri saçın ana yapı taşını oluşturur ve saçın düz, dalgalı veya kıvırcık olması bu keratin molekülleri ile doğrudan ilişkilidir. Ayrıca keratin bakımı kurumuş, yıpranmış ve cansız saçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlayıp daha sağlıklı uzamasına katkıda bulunmaktadır.

Şubelerimizde GKhair ( Global Keratin ) ürünleri kullanılmaktadır.

Paylaş:
üst